Дитяча стоматологія

Зубна фея полікує зубки без болю

Детская стоматология Сумы

Дитяча стоматологія в Сумах

Здоров'я людини закладається з дитинства, тому батьки малюків повинні приділяти особливу увагу цьому питанню. В їх обов'язки входить навчити малюків доглядати за своїм тілом, в тому числі і за порожниною рота. Дотримання гігієнічних вимог є одним з наріжних каменів, на яких базується здоров'я.

У ранньому віці діти не в змозі якісно чистити свої зубки, тому їм повинні допомагати батьки. Від здоров'я молочних зубів у значній мірі залежить стан тих, що прийдуть їм на зміну.

Від здоров'я молочних зубів у значній мірі залежить стан тих, що прийдуть їм на зміну.

Дитячий стоматолог

Детский врач-стоматолог в Сумах

Профілактичних дій недостатньо для збереження здоров'я зубів, тому необхідні візити до стоматолога. Перше відвідування стоматологічної клініки слід запланувати, коли малюк досягне трирічного віку. Звичайно, це потрібно зробити раніше при наявності потреби в лікуванні зубів.

Від того як пройде перший візит до стоматолога залежить те, як дитина в майбутньому буде ставитися до лікування зубів. Він не буде боятися стоматологів, якщо батьки стануть поводитися врівноважено і не допустять хвилювання. Похід в клініку слід призначити на час, коли дитина знаходиться в комфортному стані - він добре виспався і поїв. Процедура лікування зубів у малюків повинна бути безболісною.

Від того як пройде перший візит до стоматолога залежить те, як дитина в майбутньому буде ставитися до лікування зубів.

Дитячий лікар-стоматолог

Illustration

Ми рекомендуємо спочатку користуватися послугами приватних стоматологічних клінік. Тут використовується сучасне обладнання, що забезпечує більш прогресивне лікування. Всі стоматологи, що працюють з дітьми, мають додаткове психологічну освіту, тому вони зможуть знайти спільну мову з будь-якою дитиною.

Не виключена ситуація, коли, незважаючи на зусилля стоматолога, малюк відмовляється лікувати зуби. Батьки повинні відвести його додому і пізніше, коли він заспокоїться, поговорити з ним про лікувальну процедури, при цьому не лякаючи і не лаючи дитини. У разі, якщо дитина сильно наляканий, кращий вихід - лікування зубів під наркозом, це допоможе уникнути психологічної травми і небажаних наслідків.
При відвідуванні стоматолога батьки отримають поради по догляду за зубками дитини. При виявленні хворих зубів лікар здійснить їх лікування.

У перші роки життя дитини необхідно стежити і за його прикусом. Якщо він формується неправильно, буде потрібно проведення ортодонтичних процедур, пов'язаних з установкою брекетів. Чим раніше будуть виявлені дефекти в кістках щелепи, тим простіше і швидше з ними можна справитися.

Висока дитяча активність може привести до різних травм, в тому числі і до втрати зубів - це в свою чергу може відкласти відбиток на майбутню посмішку, тому не відкладайте похід до зубної феї!

* У Професорської стоматології доступна унікальна можливість - лікування зубів під наркозом.

Бажаєте подарувати дитині чарівну посмішку?Не зволікайте, запишіться на прийом зараз і зробіть перший крок. До того ж - ви отримаєте знижку -3% при бронюванні на сайті.

Професійна гігієна(Чистка зубів)

Професійна гігієна включає в себе послуги з очищення зубного нальоту, а також зубного каменю - саме ті процедури, які необхідно проводити дорослим раз на пів року і дітям раз на три місяці.

від 520 ₴‎

Терапевтическая стоматологія(Лікування карієсу)

Карієс - це найпоширеніше захворювання наших зубів. На превеликий жаль емаль зубів може легко зруйнуватися, при цьому вона сама по собі не відновлюється.

від 450 ₴‎

Ендодонтичне лікування(Лікування кореневих каналів)

Лікування кореневих каналів дозволяє врятувати зуб, але якщо вчасно не пролікувати зубні канали, то процес пошкодження зуба може привести до його видалення.

від 850 ₴‎

Реставрація зубів

Відновлення первісної анатомічної форми і кольору пошкоджених зубів, пломбувальними матеріалами.

від 1 500 ₴‎

Відбілювання

Ми підберемо відповідний саме для вас метод відбілювання, а також проведемо його без болю і неприємних відчуттів.

від 4 000 ₴‎

Ортопедична стоматологія(протезування)

Послуги протезування і відновлення цілісності зруйнованих зубів.

від 2 000 ₴‎

Лікування зубів уві сні

Дитина прийде до зубної феї порахувати зубки, а піде з абсолютно здоровими зубами і нічого не відчує.(під наркозом)

від 1 950 ₴

Хірургічна стоматологія

Напрямок стоматології, що спеціалізується на видаленні зубів, лікуванні різних захворювань порожнини рота, кісток лицьового скелета, прилеглих м'яких тканин.

від 260 ₴‎

Імплантація

Операція по установці зубного імпланта в вигляді багатокомпонентної титанової конструкції, яка встановлюється в кісткову тканину щелепи, заміщаючи собою корінь втраченого зуба.

від 12 530 ₴‎

dental-clinic-dentist-tooth-mouth

Дитяча стоматологія

Закладена в дитинстві звичка піклуватися про здоров'я зубів, включаючи регулярне відвідування лікаря, допоможе зберегти гарну посмішку і здорові зуби.

від 150 ₴‎

Dental Care_Expand

Ортодонтія

Розділ в стоматології, який вивчає патології прикусу та неправильного положення окремих зубів, як у дітей, так і у дорослих.

від 1 000 ₴‎

Dental Care_Expand

Лазерна стоматологія

Лазерна стоматологія - метод лікування захворювань слизової оболонки рота і пародонту.

від 150 ₴‎

Переваги та гарантії

Висококваліфікований персонал

Новітнє обладнання

Комплексний підхід до кожного пацієнта

Можливість лікування по страховці

Високий рівень стерилізації

Dental Care_Expand

Інноваційні технології

guarantee-check-mark-passed_1

Гарантія якості роботи

Salud

Виняткова безпека лікування