Дитяча стоматологія під наркозом

Лікування зубів у дітей під наркозом в Сумах - тільки в «Професорська стоматологія»

Детская стоматология Сумы

Лікування зубів дітям під загальним наркозом

Дуже рідко можна змусити дитину сидіти смирно, поки працює лікар-стоматолог. Саме тому, використання наркозу для проведення серйозного стоматологічного лікування - досить поширена практика. «Професорська стоматологія» в Сумах займається лікуванням зубів при медикаментозному сні малюка. Це зручно і абсолютно безпечно: маніпуляції займають набагато менше часу (в порівнянні з місцевим наркозом), а доктор професійно виконує свою роботу не відволікаючись на можливі сльози і емоції.

Найважливіше - ваша дитина не відчуває болю і страху. Все буде максимально комфортно. Дитина вдихає спеціальну суміш з дитячої маски і засинає практично моментально. Раптом і ця процедура здасться малюкові небезпечною: просто подихати в масці, в хід йдуть жарти і відволікання уваги.

Дитячий стоматолог

Детский врач-стоматолог в Сумах

Лікування зубів під наркозом дітям в Сумах: у яких випадках це - необхідність?

Медикаментозний сон - це не панацея, і не застосовується в будь-яких випадках. Є причини, коли доктор рекомендує його використання:
● Малюкові немає 3-х років (він занадто маленький, тому непосидючий і буде відволікати лікаря-стоматолога).
● Маленькому пацієнтові потрібно провести кілька тривалих процедур поспіль (або одночасно).
● Дитина дуже наляканий і не може адаптуватися до процедури (навіть до звичайного огляду).
● Згідно лікарських рекомендацій (наприклад, деякі захворювання або особливості розвитку, які обмежують контакт доктора з дитиною).
● У таких випадках медикаментозний сон - єдина можливість провести процедури швидко і ефективно. Тільки подумайте, що малюк не буде схильний до стресової ситуації, не відчуватиме біль, не отримає негативних емоцій.

Від того як пройде перший візит до стоматолога залежить те, як дитина в майбутньому буде ставитися до лікування зубів.

Дитячий лікар-стоматолог

Illustration

Лікування зубів під седацією в Сумах - тільки в «Професорська стоматологія»

Лікування зубів у дітей під наркозом в Сумах - тільки в «Професорській стоматології»
Безпека вашої дитини - наш пріоритет. У нашій клініці працюють досвідчені лікарі-анестезіологи, які провели не один десяток успішних процедур. У нас використовуються виключно високоякісні препарати, які гарантують безпеку анестезії.

Лікар детально пояснить батькам весь алгоритм виконання процедури. За допомогою спеціальних датчиків анестезіолог-реаніматолог спостерігає за малюком протягом всієї процедури. Після медикаментозного сну, дитина також залишається під контролем наших фахівців.

Коли лікарі рекомендують лікування уві сні?

● В основному, медикаментозний сон використовуються в тих випадках, коли іншої альтернативи немає. Його ефективність доведена багатьма фахівцями, але використання наркозу в стоматології - далеко не правило, а спосіб зробити процедуру більш комфортною для дитини.
Лікування зубів під наркозом необхідно дітям в таких випадках:
● вік малюка: до 3-х років проблематично просто посадити дитину рівно, тим більше змусити провести так тривалий час;
● серйозні проблеми з зубками: великий обсяг лікування, тривалі процедури і / або їх сталість;
● страх і істерики дитини перед лікуванням (навіть коли пройшов період адаптації) ;.
● деякі супутні захворювання, особливості розвитку, обмежують контакт з дитиною.

Важливо відмітити!
Тривалість процедури лікування зубів під наркозом займає менше часу, ніж просто під місцевою анестезією. Лікар зосереджений тільки на рішенні проблем, не відволікається на процес заспокоєння і емоції.

Медикаментозний сон: безпека використання

Чому варто вибрати медикаментозний сон:
● швидко;
● якісно;
● відсутність болю;
● відсутність негативних емоцій і напруги.

Лікування зубів під час медикаментозного сну - оптимальний спосіб швидко і без зайвого болю вирішити будь-яку стоматологічну проблему вашої дитини. Багато батьків відмовляються від цієї процедури, тому що це шкодить дитячому організму. Але, для дитячого здоров'я набагато небезпечніше нервовий зрив від болю або сліз.

Медикаментозний сон - серйозне втручання, вимагає високого професіоналізму і досвіду лікаря, перш за все лікаря-анестезіолога, який стежить за життєво важливими функціями маленького організму під час цієї процедури. Тільки професіоналізм і високу якість препаратів роблять процедуру безпечної для дитини.

Як проходить? Звичайно ж, в ігровій формі. Суміш окису азоту з киснем подається в спеціальну маску з дитячими малюнками і приємним запахом. Дитина не відчуває небезпеки або страху, а наші лікарі підбирають індивідуальний підхід до вашого малюка.

Міфи про медикаментозному сні:

1. Перше про що можна почути - звикання.
Чому ні:
по-перше, таке втручання буде одноразовим, адже можна вирішити всі стоматологічні проблеми за один раз;
по-друге, сучасні препарати не викликають звикання, вони безпечні і мають всі сертифікати.

2. Шкода головному мозку.
Доведено багатьма дослідження, що побоювання щодо впливу медикаментозного сну - неправдиві. Даний вид знеболювання лише на короткий період вимикає свідомість. Всі функції повністю відновлюються приблизно через 30 хвилин після закінчення процедури.

3. Шкода здоров'ю.
Є гіпотези, що медикаментозний сон нищівно впливає на здоров'я і навіть скорочує життя на 2,3,5 або навіть 10 років. У них немає обґрунтування і це міф. Єдине що варто пам'ятати - про період адаптації після складних операцій, коли погане самопочуття обумовлено станом здоров'я пацієнта, а не використанням загального знеболювання. Лікування зубів - не той випадок, шкода для здоров'я або важкі відновлювальні періоди виключені.

4. Шкода нервової системи.
Це вплив настільки короткостроковий, спостерігається тільки під час сну, і закінчується, як тільки препарат виводиться з організму. Варто врахувати, що стрес від болю або нервового напруження набагато гіршого впливає на сприйнятливу дитячу нервову систему.

Що важливо знати батькам?

Найважливіше - ваша дитина не відчуває болю і страху. Все буде максимально комфортно. Дитина вдихає спеціальну суміш з дитячої маски і засинає практично моментально. Раптом і ця процедура здасться малюкові небезпечною: просто подихати в масці, в хід йдуть жарти і відволікання уваги. Проблемні ситуації ми теж вміємо вирішувати.

Відразу ж після засипання до тіла дитини приєднуються датчики, які протягом усього лікування передаватимуть на екрани моніторів необхідні показники функцій організму: роботу серця, температуру, тиск, пульс, кисневе насичення капілярної крові, і інші.

Через 2-3 хвилини після засипання, лікар анестезіолог-реаніматолог дозволяє лікарю-стоматологу (разом з батьками) уважно оглянути зубки дитини і остаточно визначитися з планом лікування. Протягом 10-15 хвилин анестезіологічна бригада проводить всі необхідні заходи (катетеризація вени, захист дихальних шляхів та ін.) І тільки, коли після вступного наркозу всі показники життєдіяльності організму приходять в стабільну норму, анестезіолог-реаніматолог дозволяє своєму колезі лікаря-стоматолога приступити до роботі. Ми стежимо за дитиною кожну секунду і готові реагувати блискавично.

Після завершення лікування слід важливий етап - виведення дитини з наркозу. Дитина потрапляє в спеціальне приміщення, де за ним спостерігає лікар анестезіолог-реаніматолог і дає рекомендації батькам. Коли малюк повністю прокидається, він потрапляє до батьків, які точно знають алгоритм поведінки при виході з наркозу. Скажімо правду, іноді після процедури в цей день малюк може бути трохи млявий і примхливий, тому вам потрібно бути особливо ласкавим і терплячим. Обов'язково похваліть його за мужність!

Важливо! У клініці «Професорська стоматологія» період виведення з наркозу не включається у вартість анестезії.
Важливо розуміти: анестезіолог відстежує стан дитини, при необхідності коригує процес. Саме він - головний, а лікар-стоматолог виконує свою роботу відповідно до рекомендацій. Безпека здоров'я малюка - завдання всіх лікарів і персоналу клініки.

Бажаєте подарувати дитині чарівну посмішку?Чи не зволікайте, запишіться на прийом зараз і зробіть перший крок. До того ж - ви отримаєте знижку -3% при бронюванні на сайті.

Професійна гігієна(Чистка зубів)

Професійна гігієна включає в себе послуги з очищення зубного нальоту, а також зубного каменю - саме ті процедури, які необхідно проводити дорослим раз на пів року і дітям раз на три місяці.

від 520 ₴‎

Терапевтическая стоматологія(Лікування карієсу)

Карієс - це найпоширеніше захворювання наших зубів. На превеликий жаль емаль зубів може легко зруйнуватися, при цьому вона сама по собі не відновлюється.

від 450 ₴‎

Ендодонтичне лікування(Лікування кореневих каналів)

Лікування кореневих каналів дозволяє врятувати зуб, але якщо вчасно не пролікувати зубні канали, то процес пошкодження зуба може привести до його видалення.

від 850 ₴‎

Реставрація зубів

Відновлення первісної анатомічної форми і кольору пошкоджених зубів, пломбувальними матеріалами.

від 1 500 ₴‎

Відбілювання

Ми підберемо відповідний саме для вас метод відбілювання, а також проведемо його без болю і неприємних відчуттів.

від 4 000 ₴‎

Ортопедична стоматологія(протезування)

Послуги протезування і відновлення цілісності зруйнованих зубів.

від 2 000 ₴‎

Лікування зубів уві сні

Дитина прийде до зубної феї порахувати зубки, а піде з абсолютно здоровими зубами і нічого не відчує.(під наркозом)

від 1 950 ₴

Хірургічна стоматологія

Напрямок стоматології, що спеціалізується на видаленні зубів, лікуванні різних захворювань порожнини рота, кісток лицьового скелета, прилеглих м'яких тканин.

від 260 ₴‎

Імплантація

Операція по установці зубного імпланта в вигляді багатокомпонентної титанової конструкції, яка встановлюється в кісткову тканину щелепи, заміщаючи собою корінь втраченого зуба.

від 12 530 ₴‎

dental-clinic-dentist-tooth-mouth

Дитяча стоматологія

Закладена в дитинстві звичка піклуватися про здоров'я зубів, включаючи регулярне відвідування лікаря, допоможе зберегти гарну посмішку і здорові зуби.

від 150 ₴‎

Dental Care_Expand

Ортодонтія

Розділ в стоматології, який вивчає патології прикусу та неправильного положення окремих зубів, як у дітей, так і у дорослих.

від 1 000 ₴‎

Dental Care_Expand

Лазерна стоматологія

Лазерна стоматологія - метод лікування захворювань слизової оболонки рота і пародонту.

від 150 ₴‎

Переваги та гарантії

Висококваліфікований персонал

Новітнє обладнання

Комплексний підхід до кожного пацієнта

Можливість лікування по страховці

Високий рівень стерилізації

Dental Care_Expand

Інноваційні технології

guarantee-check-mark-passed_1

Гарантія якості роботи

Salud

Виняткова безпека лікування