Ортодонтологія в Сумах

Вирівнювання зубів і прикусу в Професорській стоматології

Illustration

Ортодонтология и исправление прикуса в Сумах

Бездоганна усмішка і перлинно-білі зуби - це мрія практично кожної людини. На жаль, досить часто можна спостерігати таку проблему, як карієс і пародонтоз. Також чимало труднощів доставляє неправильний прикус, яким називається спосіб і характер змикання щелеп, а адже це є запорукою правильного розвитку всієї зубощелепної системи. На щастя, медицина не стоїть на місці і з цією проблемою може впорається ортодонт в Сумах.

Правильно сформований прикус дозволяє вільно функціонувати зубам при пережовуванні їжі. Якщо прикус неправильний, то він є джерелом різних захворювань порожнини рота, викликає дискомфорт і естетично непривабливий. Неправильний прикус може стати причиною виникнення проблем з диханням, відсутністю чіткої дикції, впливає на передчасну втрату зубів, а так само сприяє розвитку карієсу і пародонтозу. Досить часто неправильний прикус провокує захворювання носоглотки, а також органів шлунково-кишкового тракту.

Причини невірно сформованого прикусу можуть бути, як спадкового характеру, так і викликаного рядом хронічних захворювань носоглотки. В цьому випадку носове дихання спотворюється, і людині довго доводиться дихати ротом, відкритим з цих причин. Всілякі шкідливі дитячі звички, такі як тривале використання соски-пустушки, смоктання пальців, також можуть бути причиною формування неправильного прикусу. Різні механічні травми, наприклад, аварії, зміщення зубного ряду внаслідок випадання одного або декількох зубів аналогічно можуть вплинути на форму прикусу.

Зіткнувшись з такою проблемою необхідно виправляти її на самих ранніх стадіях. Найкраще починати з дитячих років, але при сучасному розвитку стоматології проблема неправильного прикусу вирішувана в будь-якому віці.

Щоб стати володарем чарівної усмішки доведеться набратися терпіння і змиритися з майбутнім дискомфортом. Але це того варте.

Ортодонт

Illustration

Існує ряд способів для виправлення неправильного прикусу, ось найпоширеніші з них:

● Міотерапія. Це лікування, суть якого полягає у виконанні комплексу регулярних фізичних вправ, які спрямовані на активний розвиток м'язів порожнини рота. У разі виявлення неправильного прикусу в дитячому віці у дитини з'являються проблеми з дикцією, він недостатньо чітко вимовляє шиплячі звуки. В цьому випадку відмінно допоможуть заняття з логопедом. Вони матимуть позитивний вплив не тільки на правильну постановку мови, але і посприяють виправлення прикусу.

● Застосування ортодонтичних апаратів. Такими є трейнери, пластинки і брекети. Брекети кріпляться на зубах, і процес корекції прикусу практично позбавлений дискомфорту. Але їх носіння займає досить тривалий час, близько двох років. Ортодонтічесая пластинка кріпиться до верхнього неба і тримається за рахунок металевих гачків, що фіксуються на зубах. Вона має досить складну конструкцію і підбирається індивідуально під кожного пацієнта. Ці пластини набагато дешевше брекетів. На відміну від брекетів пластинки знімні і легко виймаються з ротової порожнини при прийомі їжі і чищення зубів. Але так як подібна конструкція складається з дроту і силіконового неба вона може викликати деякий дискомфорт і дефекти мови, тому до неї треба звикнути. Приблизно раз на два тижні потрібно приходити на прийом до лікаря-ортодонта, який буде коригувати ширину пластини, розкручуючи її в разі потреби. Також існують досить недорогі капи зроблені з прозорого пластика і мають універсальний розмір.
Щоб стати володарем чарівної усмішки доведеться набратися терпіння і змиритися з майбутнім дискомфортом.

Сучасні пластини, виготовлені з прозорого матеріалу, легко регулюються, практично не змінюють зовнішній вигляд і досить дешево коштують. Існують лінгвальні брекети, які використовуються в тому випадку, якщо пацієнт не бажає, щоб їх було видно. Вони кріпляться до внутрішньої сторони зубного ряду. Такого роду пластини рекомендовані дітям і підліткам, так як вони фіксують зуби в правильному положенні і перешкоджають їх зміщення. Пластини хороші тим, що їх постійне носіння не обов'язково, іноді досить просто надягати їх на ніч. Вони не порушують м'якість зубного змикання.

● Хірургічне втручання. Використовується при грубих вроджених патологіях, а також підходять для людей похилого віку, коли всі інші способи корекції прикусу не дієві.

● Комплексне лікування, що поєднує в собі як носіння ортодонтичних апаратів, так і хірургічну корекцію.

● Протезування. Найлегше можна виправити прикус за допомогою ортодонтичних пристосувань в юні роки. Але при таких дефектах, як сильно видатні вперед або назад зуби, неправильно сформована щелепу, наявність проміжків між викривленими зубами, вам неодмінно варто звернутися до лікаря-ортопеда. У підсумку ви отримаєте сяючу посмішку і чудові рівні зуби, а в додаток до них - відмінний настрій. Ваша сяюча посмішка завжди буде радувати вас!

Найлегше можна виправити прикус за допомогою ортодонтичних пристосувань в юні роки.

Ортодонт

Бажаєте перетворити свою посмішку?Чи не зволікайте, запишіться на прийом зараз і зробіть перший крок. До того ж - ви отримаєте знижку -3% при бронюванні на сайті.

Переваги та гарантії

Висококваліфікований персонал

Новітнє обладнання

Комплексний підхід до кожного пацієнта

Можливість лікування по страховці

Високий рівень стерилізації

Dental Care_Expand

Інноваційні технології

guarantee-check-mark-passed_1

Гарантія якості роботи

Salud

Виняткова безпека лікування