Ортопедія в Сумах

Ортопедія і установка коронок в Професорської стоматології

Illustration

Ортопедична стоматологія в Сумах

Сенс ортопедичної стоматології можна звести до наступних показників:
- виправлення окремих зубів і зубного ряду в цілому;
- відновлення функції окремих зубів і зубного ряду;
- протезування;
- лікування і профілактика гінгівіту, пародонтиту, пародонтозу.

Завдання стоматологів-ортопедів досить широкі. Спеціаліст повинен усунути патологічні зміни в щелепно-лицевої ділянки. У його обов'язок входить збереження пацієнтові здоров'я, не нехтуючи візуальним ефектом і естетичними особливостями кожної окремої людини.

Досить часто до ортопедів звертаються батьки, дітям яких потрібно виправити вроджені пошкодження щелепно-лицевої ділянки. Це дуже тривалий процес. Проходить він у кілька етапів, і може тривати роки. В результаті образ життя дитини та її сім'ї повинен змінитися, щоб домогтися кращих результатів лікування.
До стоматолога-ортопеда приходять, коли починаються незворотні процеси в тканинах ясен, твердих структурах зубів. Часто пацієнти звертаються за допомогою ортопедів, коли потрібно виправити вроджені та набуті аномалії зубів. Ортопеди підберуть і встановлять знімні, незнімні, умовно-знімні зубні протези.

В кожному окремому випадку фахівець проводить такі заходи:
- аналіз стану порожнини рота;
- підбір ортопедичних маніпуляцій;
- вибір лікування;
- вибір протезування.

У деяких випадках перед тим як приступити до ортопедичних заходів, фахівець призначає лікування. Пацієнти до стоматолога-ортопеда можуть приходити кілька разів. Часто процес затягується на кілька місяців.
Стоматологічна ортопедія може знадобитися в разі виправлення поверхні зуба, у випадках, коли потрібно встановити пломбу. Сьогодні фахівці використовують в роботі сучасні матеріали і обладнання. Відтягувати похід до ортопеда не варто. Будь-які маніпуляції проводяться максимально комфортно для пацієнтів.

До ортопедів від стоматології звертаються, якщо потрібно виправити естетичний вигляд зубів. Фахівці встановлюють цілі вініри або окремі накладки на зуби. Накладки являють собою пластинки малої товщини. Зовні такі пластинки нічим не відрізняються від справжніх зубів.
Сучасна ортопедична стоматологія відрізняється підвищеним комфортом для пацієнтів. Корекції і виправлення проводять з такою точністю, що тільки фахівці можуть знайти ознаки втручання.

Сучасна ортопедична стоматологія відрізняється підвищеним комфортом для пацієнтів. Корекції і виправлення проводять з такою точністю, що тільки фахівці можуть знайти ознаки втручання.

Стоматолог-ортопед

Illustration

Конструкції протезів поділяються на знімні, незнімні і імплантати.

Стоматолог-ортопед

Завдання стоматолога-ортопеда - відновлення зубів навіть при їх відсутності.

Протезування проводиться з метою відновлення зубних одиниць замість втрачених. Зубні протези розрізняються якістю і матеріалом виготовлення, підбираються вони в залежності від типу порушення. Кожна модель має свої особливості установки і експлуатації.

Лікар підбирає доцільну конструкцію протеза після виявлення ступеня пошкодження зуба. Протези встановлюють за відсутності однієї або декількох одиниць, різних патологіях щелепи, травмах. На вибір протеза впливає загальний стан ясен і порожнини рота.

Конструкції протезів поділяються на знімні, незнімні і імплантати. Знімні моделі використовують при втраті всіх зубів або їх великої кількості. Установка проводиться за допомогою спеціальних пристосувань і присосок. Незнімні моделі встановлюються при частковому руйнуванні зубів. Вони можуть мати різний термін експлуатації. Імпланти кріпляться на штифти, які замінюють корінь зуба.

Частково знімні системи мають різні типи пристосувань. До бюджетного варіанту відносяться пластинчасті конструкції. Бюгельні відрізняються надійністю і великим терміном служби, так як рівномірно розподіляють навантаження протеза на щелепу. На здорові зуби не чиниться тиск, що служить додатковою перевагою вибору цієї конструкції протеза.
Від застосовуваного матеріалу залежить привабливість протеза, його міцність і зручність в носінні. Пластмаса, незважаючи на доступність, не користується попитом, так як швидко зношується і втрачає зовнішній вигляд. Нейлон гнучкий, зручний в носінні. Метал має максимальну міцністю, може встановлюватися навіть при чутливих яснах.

Незнімні протези використовуються при руйнуванні зубів через карієсу, сильних пошкодженнях емалі. Завдяки протезування, зуб повністю відновлює свою колишню форму. Як матеріали використовується кераміка і метал.
Після вивчення типу пошкодження лікар може підібрати один з варіантів протеза. Коронки використовуються при незначних пошкодженнях одного зуба. Часто їх встановлюють на жувальні зуби, які більше схильні до руйнувань через постійні навантажень.

Мостовидні протези з'єднують між собою відразу кілька коронок. Вони використовуються для відновлення йдуть підряд зубів. Такі конструкції можна встановити, якщо з боків знаходяться міцні опорні зуби. Мостовидні протези можливо встановити на імпланти.

Вініри необхідні, щоб повернути пожовклим зубів білизну і красивий вид. Мікропротези виготовляються з кераміки і встановлюються на передні зуби.
Звернення в стоматологічну клініку гарантує безпечне протезування зубів, оперативне та якісне відновлення привабливості зубного ряду.

Протези встановлюють за відсутності однієї або декількох одиниць, різних патологіях щелепи, травмах. На вибір протеза впливає загальний стан ясен і порожнини рота.

Стоматолог-ортопед

Бажаєте змінити на краще свою посмішку?Чи не зволікайте, запишіться на прийом зараз і зробіть перший крок. До того ж - ви отримаєте знижку -3% при бронюванні на сайті.

Переваги та гарантії

Висококваліфікований персонал

Новітнє обладнання

Комплексний підхід до кожного пацієнта

Можливість лікування по страховці

Високий рівень стерилізації

Dental Care_Expand

Інноваційні технології

guarantee-check-mark-passed_1

Гарантія якості роботи

Salud

Виняткова безпека лікування