Отоларингологія в Сумах

 Отоларингологія - це напрям в медицині, який спеціалізується на діагностиці й лікуванні патологій вуха, горла, носа, а також голови та шиї.

Illustration

Отоларинголог Суми

Отоларингологія - це напрям в медицині, який спеціалізується на діагностиці й лікуванні патологій вуха, горла, носа, а також голови та шиї.
Лікар, який спеціалізується на захворюваннях цієї групи – отоларинголог.

У ранньому дитячому віці отитами хворіють близько 80% дітей, проявами якого може бути тільки нежить, неспокій дитини, відмова від грудей і не завжди швидко можна зрозуміти, що дитині потрібна консультація ЛОР-спеціаліста. Батьки і навіть педіатри підозрюючи отит натискають на козелок вуха і у відповідь чекають на різкий неспокій дитини, проте це не є інформативним метод обстеження.
Але доросле життя, особливо у період осінньо-весняних епідемій ГРВІ, грипу, також часто наповнене різними захворюваннями, які призводять до виникнення проблем (у т.ч. й різноманітних ускладнень).
Відсутність своєчасного лікування, ігнорування даних захворювань може призвести до дуже тяжких наслідків. Хронізація захворювань ЛОР-органів виступає джерелом ускладнень різних систем і органів людини: серцево-судинної, ендокринної, неврологічної, нирок, тощо. Тому захворювання даної групи потребують обов'язкового лікування і недопущення переходу їх у хронічну форму.

Візит до лікаря отоларинголога у медичному закладі «ПРОФЕСОРСЬКА СТОМАТОЛОГІЯ» – це запорука міцного здоров’я, та гарантія компетентності та професіоналізму спеціалістів в наданні лікувальних та діагностичних послуг.

СИМПТОМИ, ЩО МОЖУТЬ СВІДЧИТИ ПРО ПРОБЛЕМИ ЛОР ОРГАНІВ:

-загальний неспокій;
-відмова від грудей (у дітей раннього віку);
-біль голови з переважанням в лобній ділянці;
-біль або закладеність у вухах;
-біль або першіння у горлі;
-нежить та закладеність носа;
-неприємний запах з носового ходу (ніздрі) чи рота;
-втрата апетиту (часткова чи повна);
-набряк під очима;
-хропіння під час сну;
-дихання через рот
-відповідно постійно привідкритий рот;
-гугнявість голосу;
-зниження слуху;
-кашель (сухий та продуктивний кашель);
-збільшені шийні лімфатичні вузли;
-носова кровотеча.

Лікарі медичного закладу “ПРОФЕСОРСЬКА СТОМАТОЛОГІЯ” володіють у повному обсязі усіма передовими, міжнародними методами лікування верхніх дихальних шляхів та вуха.
Ми цінуємо здоров’я наших пацієнтів, тому для нас важливо дотримуватись сучасного рівня надання медичної допомоги

Лікарі вищої категорії Медичного закладу «ПРОФЕСОРСЬКА СТОМАТОЛОГІЯ» завжди нададуть кваліфіковану допомогу і забезпечать відповідне лікування ЛОР-патологій, а також максимальний рівень сервісу та турботи.

У ранньому дитячому віці отитами хворіють близько 80% дітей, проявами якого може бути тільки нежить, неспокій дитини, відмова від грудей і не завжди швидко можна зрозуміти, що дитині потрібна консультація ЛОР-спеціаліста. 

Отоларинголог

Illustration

Не зволікайте, запишіться на прийом зараз і зробіть перший крок. До того ж - ви отримаєте знижку -3% при бронюванні на сайті.

Переваги та гарантії

Висококваліфікований персонал

Новітнє обладнання

Комплексний підхід до кожного пацієнта

Можливість лікування по страховці

Високий рівень стерилізації

Dental Care_Expand

Інноваційні технології

guarantee-check-mark-passed_1

Гарантія якості роботи

Salud

Виняткова безпека лікування