Зубні імплантати в м. Суми

Імплантація – найсучасніший та прогресивний спосіб відновлення одного, декількох чи навіть всіх втрачених зубів. 

Illustration

Зубні імплантати Суми

Зубний імплантат – це найсучасніший замінник кореня зуба, схожий на невеликий болт. Хірургічним шляхом імплантат вкручують в щелепну кістку та фіксують на нього штучну коронку.
Імплантати виготовляються з надміцного, легкого та біологічно сумісного з кістковою тканиною матеріалу. Зазвичай це титан, цирконій чи їх сплав. Імплантати STRAUMANN виготовляються з інноваційного сплаву ROXOLID.Імплантати дозволяють відновити одиночні втрачені зуби без обточення сусідніх, надійно та без дискомфорту фіксувати мостовидні, знімні та незнімні протези.Імплантологія – не нова галузь у медицині. Вперше зубний імплантат встановили в 1967 році.
Втрату зуба провокують безліч причин: травми, карієс, вроджені захворювання. Якщо відкласти відновлення втраченого зуба, з часом в організмі неодмінно відбуватимуться незворотні процеси.Кістка на місці відсутнього зуба не отримуватиме звичного навантаження і почне атрофуватись. Як наслідок зміниться форма обличчя і з’являться ознаки передчасного старіння.
Сусідні зуби почнуть рухатись в сторону втраченого. Між зубами утвориться щілина, яка впливатиме на естетику посмішки, ускладнюватиме гігієну та створюватиме дискомфорт для пацієнта.Зміниться прикус, через що виникатимуть труднощі з пережовуванням їжі, болі в щелепному суглобі та головні болі.Не ігноруйте профілактичних візитів до стоматолога, щоб зберегти зуби здоровими та обов’язково зверніться за консультацією, якщо вже втратили зуб.
Імплантація – найсучасніший та прогресивний спосіб відновлення одного, декількох чи навіть всіх втрачених зубів. Ряд переваг сприяє тому, що стоматологи з усього світу рекомендують цей спосіб лікування.Надійність. Імплантати приживаються у 96-100% випадків та служать протягом цілого життя.Безболісність. Операція нескладна, триває всього 30-60 хвилин та проводиться під місцевою анестезією.Естетичність. Максимально природний результат. Імплантований зуб від справжнього здатен відрізнити лише стоматолог, і то тільки після ретельного огляду ротової порожнини пацієнта.
Напередодні Нового року в нашому медичному закладі діє акційна ціна на встановлення імплантів виробництва STRAUMANN. Зуби найвищої швейцарської якості завдяки Професорськой стоматології сьогодні вже не мрія, це реальність!

Зубний імплантат – це найсучасніший замінник кореня зуба, схожий на невеликий болт. Хірургічним шляхом імплантат вкручують в щелепну кістку та фіксують на нього штучну коронку.

Лікар-стоматолог

Illustration

Бажаєте змінити на краще свою посмішку?Не зволікайте, запишіться на прийом зараз і зробіть перший крок. До того ж - ви отримаєте знижку -3% при бронюванні на сайті.

Переваги та гарантії

Висококваліфікований персонал

Новітнє обладнання

Комплексний підхід до кожного пацієнта

Можливість лікування по страховці

Високий рівень стерилізації

Dental Care_Expand

Інноваційні технології

guarantee-check-mark-passed_1

Гарантія якості роботи

Salud

Виняткова безпека лікування